YENİDOĞAN MATBAA MAKİNALARI Olarak Firmamız, her türlü ikinci el matbaa makinaları alım satımı ve TEKNİK SERVİS için Türkiye’de ve yurt dışında hizmet vermektedir.

7 yıldır matbaacılara ve makinacılara sağlamış olduğu lojistik destek ve tecrübesiyle binlerce matbaa makinasını Türkiye pazarına kazandırmanın gururunu yaşamaktayız. Merkezi Istanbul da bulunan ve TÜRKİYE Geneline  hizmet vermekte olan Firmamız, değerli müşterilerilerine matbaa makinası alım, satımı hususunda, zamanında, sorunsuz ve güvenilir hizmet vermektedir.

Ayrıca, leasing ve vadeli akreditif kolaylıkları sağlayıp, kendi ekip ve montörlerimizle depomuzda makinaların temizlik, bakım ve montajını yapararak müşterilerimize makinlarını eksiksiz teslim etmekteyiz.

Hizmetlerimiz

– Müşterilerimizi en doğru yatırım için yönlendirmek
– Makinaları resimleri ve görüntüleri sunarak tanıtmak, gerekirse bulundukları yerde göstermek.
– Makinaların ithali için, özel ithal izni, yatırım teşvik belgesi gibi belgelerin gerektiğinde alınmasını sağlamak
– Makinaların nakliye, nakliye sigortası, gümrüklemesini yapmak ve adrese teslimini sağlamak.
– Konularında tecrübeli olan genç ve dinamik kadromuzla ve çözüm ortaklarımızla makinaların demontajını ve montajını yapmak.
– Müşterilerimizi devletin sunmakta olduğu yatırım teşvik kriterlerine uygun yatırım yapmaları hususunda yönlendirmek

VİZYONUMUZ

Önce hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı eksiksiz ve kesintisiz hizmet sağlamak.

MİSYONUMUZ

Uzman deneyimli kadromuz ve çözüm ortaklarımız ile koordineli çalışarak müşterilerimizi kendi durumlarına en uygun olan yatırımlara yönlendirmek, yapacakları yatırım için yürürlükteki teşvik ve vergi avantajlarından faydalanmalarını sağlamak, iletişim içerisinde olduğumuz leasing firmaları ve finansal kurumlar sayesinde en uygun ödeme olanaklarını sunmak, yapacakları yatırımı kanun ve yönetmelikler çerçevesinde lojistik hizmetler de dahil olmak üzere anahtar teslim sunmaktır.

Fikri Kandemir